MOBİL HALI YIKAMA ' dan hizmet alabilmek İçin bulunduğunuz İlin numarasına tıklayınız.Ardından istediğiniz firmayı seçip,almak İstediğiniz hizmeti ve adet sayısını da ekleyiniz.Hızlı hizmet al butonuna tıkladıktan sonra, adres ve İletişim bilgilerinizi tamamlayıp, hizmet al butonuna basınız.Size sitemden başvurunuzla İlgili mesaj İle cevap gelecektir. Gün İçerisinde servis adresinizde olacaktır. 
    
     İsteyen kayıt olarak da hizmet alabilir. (İsim,adres,telefon vb) size özel panel açılacaktır. Panelden şifre güncelleme yapabilir, adres değişikliği yapabilirsiniz.    
  
        
    Hizmet tamamlandıktan sonra firma, adresinize halılarınızı teslim edecek ve bunu sistemden teslim edildiğini size bildirecek, sizde kendi panelinizden teslim aldığınızı onaylayacaksınız.
    
    Onaylamadığınız takdirde sistem 1 saat içinde kendiliğinden onaylanacaktır. Bunu yapmanızın faydası İse, firmayı değerlendirme ve puan verme ve yorum yapma şansınız olmasıdır. 
    
    Yapmış olduğunuz değerlendirme, firma ve diğer kullanıcılar tarafından görüleceğinden, yorumlarınız herkes İçin önem arz etmektedir.
     
     Türkiye genelinde geçerli olan bu hizmet ağımız, Ömür boyu hangi yıl, hangi firmadan hizmet aldığınızı takip edebilecek, ve kayıt altına alabileceksiniz.